AUTOKOSMETIKA OD ROKU 1901

Meguiar’s špičková autokosmetika

Americká firma Meguiar’s působí již více než 100 let coby renomovaný producent výrobků určených pro péči a údržbu všech povrchů.

Autokosmetika Meguiar’s, to nejsou zdaleka jenom produkty pro koncové spotřebitele a hobby uživatele. Meguiar’s, to jsou také tři kompletní řady profesionální autokosmetiky pro ty nejnáročnější detailery, lakýrníky a další odborníky a jejich zákazníky.

Odborníci v laboratořích Meguiar’s tak spolu s vývojem automobilismu, a materiálů v něm používaných, prošli celou dlouhou cestu až do 21. století a vždy dokázali skvěle reagovat na nejmodernější technologie a trendy. Díky svému vysokému nasazení, odbornosti a nadšení nám už více než 115 let připravují ty nejkvalitnější výrobky, jaké můžeme k péči o svůj vůz zvolit. Důkazem toho je, že Meguiar’s je absolutní jedničkou na americkém trhu s autokosmetikou!

Dnešní vysoce kvalitní laky vyžadují kompletní know-how zaměřené na péči, údržbu a ochranu tolik vyhledávané kvality. Meguiar’s organizuje hloubková školení v sídlech firem či pobočkách, u svých klientů, v mobilních centrech i prostřednictvím školících filmů a manuálů.

Meguiar’s úzce spolupracují s výrobci automobilových laků, výrobci a prodejci automobilů a karosáři za účelem udržení výrobků na nejvyšší úrovni. Snaží se rovněž zaručit jejich snadné použití. V důsledku toho jsou výrobky firmy Meguiar’s zcela bezkonkurenčními na trhu.

Meguiar’s sponzoruje a organizuje více než 150 automobilových show v celých Spojených státech zaměřených na tzv. “hot rods” a “muscle cars”, exotické sportovní vozy a samozřejmě také na klasické veterány i v motoristických muzeích najdete mnoho výrobků firmy Meguiar’s, které jsou s pýchou používány k údržbě a konzervaci vzácných exponátů.

Díky mnohaletým zkušenostem se značka Meguiar’s stala zárukou vynikající kvality a oblíbenosti mezi zákazníky po celém světě.

Proč voskovat svůj vůz ?

Voskování je jeden z dúležitých kroků, kterým dokážete ochránit svůj lak na dlouhou dobu. Vůz se voskuje po důkladném umytí a ideálně by mu mělo předcházet odstranění  nedostatků laku a jeho vyleštění do vysokého lesku. Poté je voskování právě oním krokem, který dokonalý vzhled Vašeho laku zakonzervuje a ochrání ho před nepříznivými okolními vlivy.

Voskováním se vytváří na laku ochrana díky vysoce účinné směsi vosků, polymerů, pryskyřic a silikonů. Kromě této ochrany dokáže však vosk „uzamknout“ lesk, a tím vytvoří zářivé odlesky a prohloubí a obohatí tmavé odstíny laku. V neposlední řadě nabízí vosky Meguiar’s perfektní odpuzování vody.

Meguiar’s Gold Class Carnauba Plus Premium

Vosk Meguiar’s Gold Class je prémiovým voskem z nabídky Meguiar’s, navíc s obsahem přírodní karnauby. Perfektní ochrana, odpuzování vody i podpora lesku je přesně to, co od tohoto vosku můžete očekávat. Přírodní karnauba dodává lakům extrémní hloubku lesku, který je nejlépe patrný na tmavých a černých lacích. Patentovaná směs kondicionérů vyživuje a obohacuje barvy.

Cena obsahuje vosk a aplikaci na střední  vůz
vozy SUV příplatek 10% ceny

Meguiar’s NXT Generation Tech Wax 2.0

Meguiar’s NXT Generation Tech Wax 2.0 je vědecký průlom, který přináší novou dimenzi lesku a ochrany laku. Toto vylepšené složení vytváří neuvěřitelně hluboké, syté, jasné barvy. Nová technologie HPT (Hydrophobic Polymer Technology) dlouhodobě odpuzuje vodu a chrání proti oxidaci, korozi, UV záření a degradaci povrchu. Navíc podtrhuje lesk karoserie, kterým oslníte všechny kolemjdoucí.

Cena obsahuje vosk a aplikaci na střední  vůz
vozy SUV příplatek 10% ceny

Meguiar’s Deep Crystal Ultra Paint Coating

Špičková, extrémně odolná ochrana laku (coating) na bázi polymerů a SiO2. Extrémně dlouhodobá ochranu laku s dechberoucími hydrofobními vlastnostmi. Určeno pro všechny, kteří chtějí ochránit lak svého vozu, a přitom neztratit možnost se o svůj vůz kdykoli plnohodnotně postarat. Vytváří na povrchu laku odolnou bariéru, která neztrácí jas a průzračnost, nepraská a neodlupuje se.

Cena obsahuje vosk a aplikaci na střední  vůz
vozy SUV příplatek 10% ceny

Meguiar’s Cabriolet

Vyčištění střechy, odstranění nečistot, ošetření a následná dlouhodobá impregnace

 

 • čištění VŠECH typů střech kabrioletů
 • obnovení vzhledu střechy
 • odstranění znečištění (vodní kámen, ptačí trus, plísně či mastné skvrny)
 • vytvoření odolné ochranné vrstvy na střechách kabrioletů
 • po aplikaci povrch střechy účinně odpuzuje vodu a nečistoty
 • aplikace chrání před UV zářením, kyselým dešťům, skvrnám

Meguiar’s  Perfect Clarity Glass

Péče o skla je velmi důležitou součástí kompletní péče o Vaše vozidlo a má svou zásadní úlohu i v bezpečnosti samotného řízení.

 

 • odstranění mastnoty, prachu a cigaretového kouře
 • odstranění hmyzu a ptačího trusu
 • mastnoty, kontaminace
 • obnovení průzračnosti skla
 • odolná ochrana skleněných povrchů
 • zlepšení průhledu skrz skleněné povrchy

Ceny jsou uvedeny včetně DPH 21%

Povolit oznámení    OK Ne děkuji