Strojové leštění laku

Nabízíme strojní leštění laku a to v několika stupních od zvýšení lesku až po korekci nebo vícekrokovou renovaci laku. Strojním leštěním laku dokážeme odstranit jemné škrábance a nedostatky laku. Takže váš vůz bude opět jako nový. Po strojním leštění, korekci nebo renovaci laku přichází na řadu ošetření laku a to buď formou voskování nebo moderní technologií keramické ochrany laku.

Používáme pouze kvalitní a léty ověřené vosky předních světových výrobců autokosmetiky jako jsou např. americká firma Meguiar’s nebo švýcarský Swisswax. Vosky neobsahují žádná brusiva a lze je proto bez obav a pravidelně používat na všech lacích, zvláště na nových vozidlech jako dodatečnou ochranu.

ZÁKLADNÍ KOREKCE LAKU

  • Odstranění asfaltu, pryskyřice, poletové rzi
  • Čištění laku a jeho dekontaminace speciální hmotou
  • Odmaštění, vyleštění laku (odstranění jemných škrábanců a hologramů)

 

 

ROZŠÍŘENÁ KOREKCE LAKU

  • Odstranění asfaltu, pryskyřice, poletové rzi
  • Hloubkové čištění laku + dekontaminace speciální hmotou
  • Odmaštění, regenerace laku 2 krokovým leštěním (odstranění škrábanců a hologramů).

 

EXTREMNÍ KOREKCE LAKU

  • Odstranění asfaltu, pryskyřice, poletové rzi.
  • Hloubkové čištění laku + dekontaminace speciální hmotou.
  • Odmaštění, regenerace laku až 5-ti krokovým leštěním (odstranění všech nedostatků laku).

 

Na ochranu laku můžeme také doporučit nejmodernější technologii nanokompozitní keramické ochrany laku vyvinuté firmou Gtechniq. Keramická ochrana laku umožnuje ochranu laku až na 9 let, momentálně je to nejsilnější ochrana na trhu. Z důvodu velice silné chemické reakce přípravku s lakovaným povrchem, tuto službu mohou poskytovat pouze zaškolení profesionálové z akreditované sítě detailingových center Gtechniq.V případě nesprávné aplikace je možné odstranění pouze vybroušením.

Aplikace dodá laku zrcadlově lesklý a kluzký povrch. Gtechniq Crystal Serum se vyznačuje vysokou 10H tvrdostí vrchní vrstvy společně s flexibilní základovou vrstvou o tvrdosti 7H. Touto dvojitou technologií poskytuje lepší ochranu proti škrábancům oproti jiným ochranám s pouhou jednotnou tvrdostí 9H. Po nanesení se na povrchu vytvoří hrubá vrstva, která velice dobře znižuje zašedlost povrchu a zvyšuje lesk.

Povolit oznámení    OK Ne děkuji