Swissvax

NAŠE DOPOŘUČENÍ

Při volbě Carnauba a Royale je možnost zvolit vosk Crystal Rock nebo více vrstev vosku pro ještě lepší ochranu a větší lesklý efekt na Vašem automobilu. Vosk Crystal Rock s obsahem více než 76% čistého Grade-One karnaubského vosku, vytváří nepřehlédnutelný lesk a ochranu. Tato receptura vosku disponuje jedním z největších podílů karnaubského vosku na světě.

Ošetření voskem crystal Rock k programům Carnauba a Royale 3 500 Kč
Další každá vrstva vosku Concorso (obsahuje 50 % karnaubského vosku) 2 000 Kč
Další každá vrstva vosku Crystal Rock 3 500 Kč

 

Doporučujeme 2-3 vrstvy vosku, tím získáte nedostižný lesk a maximální ochranu s vodoodpuzujícím efektem na Vašem automobilu.

Kvalita,

která je vidět

PROGRAM ROYALE SWISSVAX

cena od 27 999KČ

Dodává vysoký lesk a má jedinečné odpudivé vlastnosti vůči vodě a různým nečistotám. Tento program je zaměřený na odstranění vad a poškození laku jako jsou škrábance, rýhy, matný lak, hologramy a jiná poškození laku, která často vznikají nesprávnou údržbou nebo špatným předchozím ošetřením.

U programu Royale používáme náročnou technologii renovace laku a klademe maximální důraz na každý detail exteríéru, tím získáte dokonalý lak s hlubokým leskem, tak aby Váš vůz mohl vyniknout z každého úhlu pohledu v jedinečný skvost

PROGRAM ROYALE SWISSVAX OBSAHUJE:
 • renovace laku
 • korekce poškozených částí laku
 • 3-4 stupňové leštění

PROGRAM CARNAUBA SWISSVAX  – 1 DEN

cena od 7 499 KČ

Maximální ochrana laku a hluboký lesk. Základem tohoto programu je lak bez škrábanců, vad a jiného poškození, aby se docílilo nejlepšího výsledku. Tento program je ideálně navržen, aby byl exteriér vozu ochráněn v nejlepším stavu po co nejdelší dobu pomocí Swisswax vosků a následná běžná údržba byla daleko snadnější.

Vosky od swisswax Vám pomohou zvýšit intenzitu a barevnost laku a ochrání lak na dlouhé měsíce před negativními vlivy životního prostředí.

Doporučujeme aplikovat 2x-3x ročně.

PROGRAM CARNAUBA SWISSVAX OBSAHUJE:
 • ruční mytí vozu, mytí disků kol (vnější)
 • dekontaminace laku od hrubých nečistot speciální hmotou
 • vyčištění a vyživení laku směsí čistících olejů
 • ruční masáž laku Concorso voskem
 • ošetření disků kol Autobahn voskem (speciální vosk na disky kol) na vnější straně
 • ošetření pneumatik, ošetření skel dlouhodobou hydrofobní ochranou

PROGRAM INTERIÉR SWISSVAX

cena od 2 399 KČ

Nejlepší varianta pro důkladné vyčištění a ošetření interiéru Vašeho vozu. Pro skvělý a bezpečný výsledek péče o kožený interiér je velmi nutné používat kvalitní a správné produkty a to tak aby kůže měla i po vyčištění a ošetření stejný barevný odstín a vlastnosti jako když byla nová a byli tyto důležité aspekty do budoucna udržitelné.

Pomocí přístroje na stlačený vzduch nebo extraktoru se odstraní nečistoty, skvrny na textiliích, kobercích a celého čalounění interiéru.

PROGRAM INTERIÉR SWISSVAX OBSAHUJE:
Plast a guma:

 • Veškeré plastové a gumové části jsou vyčištěny a následně ošetřeny, aby se zachoval originální vzhled a vlastnosti těchto materiálů.

Dřevo:

 • Dřevěné doplňky v interiéru vyžadují zvláštní péči, pro dlouhodobou ochranu a jemný lesk jsou důkladně vyčištěny a následně ošetřeny speciálním voskem, aby zazářili při pohledu do perfektně vyčištěného interiéru Vašeho automobilu.

Program Leather Swissvax

5 500,-

Vyčištění a konzervace, ochrana kožených částí interiéru (sedadel), čalounění dveří, přístrojové desky. Vhodné u zcela nových automobilů.

Program Cabrio Swissvax 1 den

6 000,-

Vyčištění střechy, odstranění nečistot, ošetření a následná dlouhodobá impregnace Lotos Protectant.

Program disky Swissvax

3 500,-

Kompletní profesionální vyčištění a ošetření automobilových kol včetně vnitřní strany voskem Autobahn.

Povolit oznámení    OK Ne děkuji